Netlinepro

O nas

Jesteśmy ambitnym, doświadczonym, dobrze znającym charakterystykę branży Telco oraz IT zespołem specjalistów.
Naszą domeną jest dokładność, dbałość o szczegóły oraz duża mobilność.

Doświadczenie nabyte w Polsce jak i poza granicami kraju pozwala nam wykonywać naszą pracę w taki sposób, aby spełnić oczekiwania inwestora.

Wykonywaliśmy kontrakty dla największych firm budowlanych oraz IT w Polsce oraz poza jej granicami. W swoim portfolio możemy poszczycić się budową infrastruktury dla wiodących spółek z branży Telco:

- Exatel
- Energotel
- INEA
- Orange
- HFC Systems
- Polkomtel
- Plus
- P4
- Dialog

Dostarczaliśmy materiały i budowaliśmy infrastrkturę telekomunikacyjną Gazoportu Świnoujście dla międzynarodowego konsorcjum Saipem SA – Saipem S.p.A. – Technit Compagnia Technica Internazionale – Snamprogetti Canada Inc. – PBG S.A. – PBG Export Sp. z o.o. biorąc tym samym w zabezpieczaniu energetycznego zapotrzebowania Polski na paliwa płynne z czego jesteśmy wyjątkowo dumni.

Braliśmy również udział w projekcie dofinansowanym z środków Unii Europejskiej polegającym na budowie międzymiastowej szerokopasmowej sieci szkieletowej (250km łączy transmisyjnych). Aktualnie również prowadzimy pracę przy projekcie dofinansowanym z środków RPO działania 2.9 w 3 województwach (3200 HP).

Korzystamy z rozwiązań wiodących producentów aktywnego sprzętu telekomunikacyjnego:

-Huawei
-Ericsson
-Alcatel-Lucent
-Cisco
-Juniper
-Siemens
-Nokia

Budowę infrastruktury teletechnicznej opieramy o materiały uznanych na całym świecie firm:

-OFS
-Reichle & de-massari
-TE Conectivity
-DLL
-Cellco
-Optomer
-Tfkable
-Elmat
-FCA

W naszym zespole znajdują się ludzie z wykształceniem politechnicznym w dziedzinie szeroko pojętej teleinformatyki, telekomunikacji oraz specjalnie wyselekcjonowani specjaliści tacy jak technicy informatyki, spawacze, technicy łączności.  Taka różnorodność pozwala nam na uczenie się od siebie i dążenie do perfekcji w wykonywaniu inwestycji.