Netlinepro

Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Jako eksperci z branży Telco oraz IT specjalizujemy się przede wszystkim w świadczeniu usług o następującym charakterze:

- projektowanie długodystansowych sieci optycznych
- projektowanie sieci optycznych w architekturze FTTx
- budowa sieci optycznych budynkowych tradycyjnych lub w technologii VertiCasa
- budowa sieci kablowych
- budowa i konfiguracja sieci komputerowych
- zaciąganie kabli w kanalizacji teletechnicznej
- wdmuchiwanie kabli optycznych
- wdmuchiwanie mikrowłókien
- pomiary optyczne : transmisyjne, reflektometryczne
- pomiary sieci FTTx, pomiary gniazd (sieci EPON, GPON, GEPON)
- spawanie światłowodów
- montaż oraz instalacja szaf kablowych, przełącznic
- budowa kanalizacji teletechnicznej, osadzanie studni
- utrzymanie sieci

Firmę NETLINEPRO tworzą wysokiej klasy specjaliści. Pracują dla nas osoby z wykształceniem politechnicznym, które posiadają gruntowną wiedzę z zakresu teleinformatyki oraz telekomunikacji. Co najważniejsze, mogą one poszczycić się sporym dorobkiem zawodowym w swojej profesji. Dzięki temu są to osoby, które nie tylko znają tajniki branży Telco oraz IT, ale także potrafią zastosować je w praktyce. Nasz personel to także starannie wyselekcjonowani eksperci z innych dziedzin. Naszą kadrę zasilają doskonali w swoim fachu technicy łączności. 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami - zadzwoń lub napisz. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my skonstruujemy dla Ciebie taką ofertę, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Satysfakcja Klientów jest naszym priorytetowym celem. To ona daje nam motywację do ciągłego rozwoju i nieustannego udoskonalania świadczonych usług. W kwestii jakości proponowanych rozwiązań nie idziemy na żadne kompromisy. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem wielu właścicieli przedsiębiorstw, osób zarządzających placówkami użyteczności publicznej, jak również inwestorów indywidualnych. 

Zapraszamy do współpracy.

Spawanie światłowodów Poznań